Maydanoz Haber Sitesi - DOĞRU TARAFSIZ HABER AJANSI

Sayfa Adresi : https://www.maydanozhaber.com/haber-detay/19230_ali-fuat-pasa-son-belediye-baskani-kenan-oran-kast

POLİTİKA

Tümü

Ali Fuat Paşa Son Belediye Başkanı Kenan Oran, Kastamonu'da önemli ziyaretler gerçekleştirdi

(6 Gün, 6 Saat önce) 62 İzlenme 0 Yorum
Kenan Oran'ın Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu ile uzun yıllara dayanan bir dostluğu bulunuyor.

Bu dostluğun temeli, Hacımüftüoğlu'nun Taraklı'da kaymakamlık yaptığı döneme kadar uzanıyor. Hacımüftüoğlu'nun o dönemdeki görev süresi boyunca kurulan bu yakın ilişki, yıllar sonra da devam ediyor.

Ali Fuat Paşa son Belediye Başkanı Kenan Oran, çeşitli ziyaretler ve temaslarda bulunmak amacıyla Kastamonu'ya gitti. Ziyaretleri sırasında Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Kastamonu Valisi Meftun Dallı ve Jandarma Alay Komutanı ve Alay Komutan Vekili Aykan Özsarı ile bir araya gelen Oran, önemli konular üzerine görüşmelerde bulundu ve gündeme dair sohbetler gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında birçok önemli konu gündeme gelirken, Kastamonu'nun mevcut durumu ve geleceği hakkında da değerlendirmeler yapıldı. Oran, Hacımüftüoğlu, Dallı ve Özsarı, şehrin gelişimi için yapılabilecek projeler ve atılması gereken adımlar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kenan Oran'ın Kastamonu'daki bu temasları, bölgedeki yerel yönetim ve güvenlik konularında daha derin bir işbirliğinin habercisi olarak değerlendiriliyor. Görüşmelerin, hem Kastamonu'nun kalkınması hem de bölgesel güvenlik konularında önemli katkılar sağlayacağı öngörülüyor.


YORUMLAR

Yorum Yaz
Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!
YAZARLAR
ARŞİV
GAZETE MANŞETLERİ
KARİKATÜR KÖŞESİ
ANKETLER
HENDEK TE BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI SİZCE
Bu ankete toplam 8 kişi katıldı.